FamocTalks

Porozmawiajmy!

Czym jest FamocTalks?

FamocTalks to seria spotkań online skupionych wokół mobilności, obecnych trendów mobilnych oraz planów Famoc na najbliższą przyszłość.

W poprzednim roku nie mieliśmy okazji spotkać się z Wami na żywo. Dlatego właśnie FamocTalks będzie idealną okazją do wspólnego podyskutowania na temat nowinek mobilnych i do zaktualizowania swojej wiedzy na temat rozwiązań z rodziny FAMOC.

Dołącz do nas i porozmawiajmy o bezpieczeństwie!

Zapisz się na FamocTalks

Agenda

ZAPISZ SIĘ

Poniżej program webinarów na ten dzień:

10:00 - 10:45

Porozmawiajmy o trendach mobile!

Bartosz Leoszewski / CEO, Famoc

Poznaj trendy dotyczące mobilności, zgodnie z którymi podąża Famoc! Posłuchaj, co zyskasz dzięki kompleksowemu podejściu Managed Mobility Services, jak usprawnić codzienną pracę poprzez przydatne integracje oraz jak skutecznie zadbać o prywatność użytkowników końcowych.

11:00 - 11:45

Czy znasz te nowości w FAMOC?

Tomasz Szramke / Presales Specialist, Famoc

Poznaj topowe funkcjonalności z ostatnich wersji FAMOC manage dla systemów Android, iOS i macOS i dowiedz się, jak wykorzystać je w praktyce w swojej organizacji!

12:00 - 12:45

FAMOC krok po kroku, czyli case study modelowego wdrożenia

Grzegorz Jędrzejczyk / VP, Famoc

Od analizy potrzeb po dedykowane wsparcie – jak kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo mobilne w organizacji, uwzględniając różne grupy użytkowników? Posłuchaj o modelowym wdrożeniu FAMOC u jednego z naszych klientów!

ZAPISZ SIĘ

Poniżej program webinarów na ten dzień:

10:00 - 10:45

Panel dyskusyjny: Różne branże, różne potrzeby - czy aby na pewno?

Bartosz Leoszewski / CEO, Grzegorz Jędrzejczyk / VP, Michał Kacprzak / Head of Presales

Famoc odpowiada na potrzeby klientów z różnych branż. Pytanie brzmi: czy branża definiuje potrzeby danego klienta? Czy może każda firma ma zupełnie inne potrzeby i do każdej podchodzimy indywidualnie, elastycznie dopasowując rozwiązania? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania podczas panelu dyskusyjnego!

11:00 - 11:45

Nowe integracje w FAMOC - jak je wykorzystać w praktyce?

Michał Kacprzak / Head of Presales & Michał Kozieł / Senior Presales, Famoc

Porozmawiajmy o tym, jak sprawniej zarządzać tożsamościami i dostępami swoich pracowników dzięki integracjom z CISCO Umbrella, Azure Active Directory oraz WebView!

12:00 - 12:45

Android Enterprise a produceni urządzeń

Grzegorz Jędrzejczyk / VP, Famoc

Grzegorz wytłumaczy nam, jak funkcjonuje Android Enterprise w zależności od urządzenia, a także jak zaadresować specyficzne wymagania klientów w obrębie konfiguracji. Dowiedz się, czy sam Android Enterprise wystarczy, aby w pełni wykorzystać możliwości UEM!

ZAPISZ SIĘ

famoctalks

Poniżej program webinarów na ten dzień:

10:00 - 10:45

Zarządzaj firmware’ami z FAMOC!

Tomasz Szramke / Presales Specialist, Famoc

Kontroluj aktualizacje i update’y na urządzeniach służbowych w swojej organizacji! Porozmawiajmy o tym, jak w zarządzaniu firmware’ami pomaga FAMOC manage.

11:00 - 11:45

Prywatność i BYOD, czyli jak dbać o bezpieczeństwo prywatnych danych na służbowych urządzeniach

Paulina Wróbel / Marketing Manager & Dagmara Myk / Support Analyst, Famoc

“Czy mój pracodawca będzie miał wgląd w moje prywatne zdjęcia i wiadomości na smartfonie?” – to jedno z najczęstszych pytań o FAMOC manage od użytkowników końcowych. Posłuchaj o tym, jak skutecznie zadbać o bezpieczeństwo prywatnych danych na służbowych urządzeniach.

12:00 - 12:45

Quo vadis FAMOC?

Bartosz Leoszewski / CEO & Adam Jasiewicz / Product Manager, Famoc

Dowiedz się więcej o naszych planach – zdradzamy kulisy prac nad FAMOC manage! Posłuchaj o kierunkach rozwoju i nadchodzących ficzerach z roadmapy.

Materiały do pobrania