SysAdmin / DevOps Engineer

7000 - 9000 brutto (UoP)

Gdańsk

0%

employees enjoy working for Famoc

0

Fifa 20 matches played this month

0

employees wishes came true

0

donated to charity this month

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Zadania serwisowe oraz wsparcie systemów oraz serwerów, zaplanowane prace serwisowe
  • Programowanie automatycznych mechanizmów monitorowania dla kluczowych elementów rozwiązań firmy
  • Analiza problemów i błędów, identyfikacja i naprawa źródeł problemów
  • Automatyzajca rutynowych zadań IT
  • Współpraca z działem programistów oraz działem wsparcia

Co powinieneś/aś mieć?

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemem Linux – 3 lata lub więcej
  • Doświadczenie w zarządzaniu sieciami – 3+
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskami wirtualnymi (VMWare) – 3+
  • Zaawansowany poziom: BASH
  • Systemy monitoringu (Icinga)
  • Angielski – poziom min. B2
  • Umiejętność pracy z osobami o różnych poziomach zaawansowania

Dużym plusem będzie:

  • Python, Jenkins, Ansible
  • Doświadczenie w technologiach Cloud (AZURE)
  • Doświadczenie z technologią Docker

Nasz stack technologiczny:

CentOS, Ansible, Jenkins, VMWare, Azure, GCP, ELK, Icinga, git.

Gdzie aplikować?

Swoją aplikację wyślij nam na adres praca@famoc.com

Benefity

life insurance and private medical care

Multisport co-finance

training budget

table football, xbox and darts

fresh fruits on Wednesdays

onboarding & lunch with CEO and manager on 1st day

numerous bonding events

flexible hours and possibility to work remotely

flexible forms of employment

convenient office location

I accept