Android Developer

7.000 - 11.000 brutto

Gdańsk

0%

pracowników jest zadowolonych z pracy w Famoc

0

wideorozmów w tym miesiącu

0

udanych rekrutacji w ostatnim czasie

0

fundacje, które wsparliśmy w ostatnim czasie

Jakie zadania na Ciebie czekają?

/ Rozwój i utrzymanie funkcjonalności mobilnych platformy FAMOC,
/ dbanie o jakość kodu i aplikacji (przeprowadzanie code-review),
/ wdrażanie najnowszych API producentów systemu Android.

Czego oczekujemy?

/ Przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
/ znajomości takich narzędzi jak Android SDK, Java, GIT, Gradle, Maven,
/ chęci ciągłego rozwoju i umiejętności organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

/ Znajomość Kotlina,
/ znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem platform mobilnych,
/ znajomość języka angielskiego,
/ znajomość iOS.

A co w zamian?

W Famoc znajdziesz przede wszystkim fajnych ludzi, brak korpo struktur, ciekawe technologie i stabilną pracę w działającej globalnie firmie. Współpracujemy z takimi dużymi markami jak Samsung, Google czy Apple, a nasi klienci to m.in. Poczta Polska, Lotos czy… król Hiszpanii (;

Jesteśmy transparentną firmą i w ten sposób podchodzimy też do naszych pracowników – tych przyszłych i tych potencjalnych. Nasz regulamin wynagradzania jest znany wszystkim pracownikom, a 2 razy w roku przeprowadzamy rozmowy okresowe połączone z gwarantowaną podwyżką! Poza standardowym, pionowym awansem, dajemy też naszym pracownikom możliwość awansu horyzontalnego, czyli przejścia do innego działu.

A do tego wszystkiego paczka benefitów, którą znajdziesz poniżej! 👇

Kto będzie Cię rekrutować?

Tę rekrutację prowadzi Monika Siewior z działu HR. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie wyglądać rekrutacja, sprawdź stronę Praca w Famoc lub skontaktuj się z Moniką.

Benefity

ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do kart Multisport

budżet szkoleniowy

elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

praca zdalna w czasie pandemii

półroczne rozmowy okresowe z podwyżką

elastyczne formy zatrudnienia

piłkarzyki, xbox i rzutki

onboarding i szkolenia wewnętrzne

owocowe środy

liczne integracje

dogodna lokalizacja biura

zgoda