SysAdmin / DevOps Engineer

7.000 - 9.000 brutto

Gdańsk

0%

pracowników jest zadowolonych z pracy w Famoc

0

wideorozmów w tym miesiącu

0

udanych rekrutacji w ostatnim czasie

0

fundacje, które wsparliśmy w ostatnim czasie

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Zadania serwisowe oraz wsparcie systemów i serwerów, zaplanowane prace serwisowe
  • Programowanie automatycznych mechanizmów monitorowania dla kluczowych elementów rozwiązań firmy
  • Analiza problemów i błędów, identyfikacja i naprawa źródeł problemów
  • Automatyzacja rutynowych zadań IT
  • Współpraca z działem programistów oraz działem wsparcia

Czego oczekujemy?

  • 2 lat doświadczenia na stanowisku DevOps lub podobnym
  • Doświadczenia w zarządzaniu systemami Linux, Windows Server
  • Znajomości architektury sieci, topologii i urządzeń sieciowych
  • Dobrej znajomości przynajmniej jednego z języków skryptowych (np. Python, PowerShell, Groovy)
  • Znajomości narzędzia Ansible
  • Doświadczenia w zarządzaniu bazami danych SQL
  • Umiejętności wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego z platformą Docker
  • Dobrej znajomości systemu kontroli wersji Git
  • Wiedzy z zakresu CI/CD wraz z praktycznym zastosowaniem przy użyciu wyspecjalizowanych narzędzi (np. Jenkins, GitLab CI/CD)
  • Angielskiego – poziom min. B2
  • Umiejętności pracy z osobami o różnych poziomach zaawansowania

Na duży plus:

  • Znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem
  • Systemy monitoringu (np. Icinga)
  • Znajomość narzędzi do zarządzania logami (np. Graylog)

Stack:

Nasz stack technologiczny w zespole DevOps to: CentOS, Ansible, Jenkins, VMWare, Azure, GCP, ELK, Icinga, git.

A co w zamian?

W Famoc znajdziesz przede wszystkim fajnych ludzi, brak korpo struktur, ciekawe technologie i stabilną pracę w działającej globalnie firmie. Współpracujemy z takimi dużymi markami jak Samsung, Google czy Apple, a nasi klienci to m.in. Poczta Polska, Lotos czy… król Hiszpanii (;

Jesteśmy transparentną firmą i w ten sposób podchodzimy też do naszych pracowników – tych obecnych i tych potencjalnych. Nasz regulamin wynagradzania jest znany wszystkim pracownikom, a 2 razy w roku przeprowadzamy rozmowy okresowe połączone z gwarantowaną podwyżką! Poza standardowym, pionowym awansem, dajemy też naszym pracownikom możliwość awansu horyzontalnego, czyli przejścia do innego działu.

A do tego wszystkiego paczka benefitów, którą znajdziesz poniżej!

Kto będzie Cię rekrutować?

Tę rekrutację prowadzi Monika Siewior z działu HR. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak będzie wyglądać rekrutacja, sprawdź stronę Praca w Famoc lub skontaktuj się z Moniką.

Benefity

ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna

dofinansowanie do kart Multisport

budżet szkoleniowy

elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

praca zdalna w czasie pandemii

półroczne rozmowy okresowe z podwyżką

elastyczne formy zatrudnienia

piłkarzyki, xbox i rzutki

onboarding i szkolenia wewnętrzne

owocowe środy

liczne integracje

dogodna lokalizacja biura

zgoda